ANASAYFA

YENGEÇ KADINI

Grubu
Su
TUTUMLULUK
  Kadinin belirli özelliklerinden biride tutumlulugudur, paranin kolay kazanilmadigini düsünür.

Para dikkatle ve ihtiyatla harcanmali, ve kalanini da biriktirmelidir. Para biriktirmekden çok zevk alir. Eli de çok bereketlidir. On iki burç içinde yengeç kadininin elinin bereketi meshurdur. Ucuz malzemeyle güzel yemekler yapabilir. On ikiburcun en iyi ahçilari bu burçdan çikar. Bir yemegini begenmez yada fazla yiyemezseniz çok alinir.

Uğurlu Günü Pazartesi
Uğurlu Sayısı 2
Uğurlu Taşı Yakut, Aytasi
Uğurlu Renkleri Beyaz, Gümüs, Beyazımsi Gri
Uğurlu Çiçekleri Nilüfer, Beyaz Gül, Zambak
Uğurlu Kokuları Misk, Müge, Leylak
En Belirgin Özelliği Sadakat
Uğurlu Müzik Aşk Şarkıları
En büyük ideali Maddi güven
En Büyük Hatası Dikkatsizlik
En Büyük Arzusu Toplumda Yükselme

Yengeç Kadinini kolay kolay anlayamayacaginizi ve sik sik sasiracaginizi da haber verelim. Bu kadin bir gün çok neseli olacak, gözleri parlayarak size türlü eglenceli seyler anlatacaktir. Ama ertesi gün onu son derece üzgün görebilir ve basina bir felaket geldigini sanabilirsiniz. Halbuki hassas Ay ona sert bir etki yapmis ve böyle birden hüzünlenmesine yol açmistir. Yengeç burcunda dogan kadin çok çabuk etkilenen kirilan, kederlenen bir tiptir. Bu kadin tezatlarla dolu bir tiptir.Yengeç burcundan dogan kadin kolay aglar. Üzücü bir haber, hayali bir dert, acikli bir film, hüzün veren bir sarki onun gözyasi dökmesine neden olur. Bu kadini en çok üzende sevdiklerinden ayrilmaktir. Aslinda maddeye önem veren bu tip, sevdikleri söz konusu olunca parayida güveni de unutur. Zaten o parayida sirf sevdiklerinin arzularini yerine getirebilmek için ister. O tenkid edildigi zaman fena halde hiddetlenir yada birden hüzünlenerek aglamaya baslar. Bu kadinin hatalarini yüzüne söylemek dogru degildir.

Yengeç Burcu kadini, güvenebilecegi, kendisine destek olacak, iradeli, güçlü bir erkek ister. Kendisine hislerine kapilan sik sik endiselenen bir tip oldugu için ona ancak böyle bir erkek güç verebilir. Kadin güzelliklere de düskündür. Yengeç burcundan dogan kadina hediye alacaginiz zaman onun agzini aramalisiniz. Çünkü o bazi seyleri israf sayar. Çabucak modasi geçip kenara atilacak seyler makbul degildir. Ama kürke zaafi vardir.Yengeç burcundan dogan kadin yolculugu çok sever. Yuvasina çok bagli olan kadin yolculugu çok sever. Yuvasina çok bagli olan dis hayatla fazla ilgilenmeyen kadin özellikle deniz yolculuklarini sever. Bir gün yeterince paraniz olunca, bu kadina ya deniz kiyisinda ya da denize bakan bir ev almalisiniz.

Hayatta esi ve yuvasi kadar çocuklarida kiymetlidir. Hatta o çocuklari oldukdan sonra sizi biraz ihmal bile edebilir. Bu çocuk sevgisini onunla paylasirsaniz mesele kalmaz. Ideal anneler Yengeç burcundan çikarlar. Ayrica Yengeç burcundan çetin kaynanalarin çiktigini da ilave edelim..

ANASAYFA