ANASAYFA

TERAZİ ERKEĞİ

Grubu
Hava
TERAZİ ERKEĞİ
  Terazi Burcundan dogan erkeklerin çok üstün taraflari buluan kimseler oldugunu tahmin edersiniz tabii

. Bu burçdan dogan erkek zevkli, güzelliklere düskün, hislere deger veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil, hos bir tiptir.


Uğurlu Günü Cuma
Uğurlu Sayısı 6
Uğurlu Taşı Opal
Uğurlu Renkleri pembe, açik mavi, turkuvaz
Uğurlu Çiçekleri Unutmabeni,pembe krizantem,gül
Uğurlu Kokuları Gardenya, Yasemin, Orkide
En Belirgin Özelliği Saygı
Uğurlu Müzik Romantik Parçalar
En büyük ideali Mükemmel Dostluk
En Büyük Hatası Kendini begenme
En Büyük Arzusu Degerinin anlaşılmasi
Bu erkek kafasindaki kusursuz tipin pesindedir. Bu arada kadinin zerafeti de yeterli olmayabilir. Bu erkek asla obur degildir. Fazla istahli bir tipde sayilmaz belki. Ama güzel seçme yemekleri sever. Yani ona sunacaginiz yemeklerin görünüsü güzel olmalidir. Ondan önce kusursuz sofra kurmasini bilmeniz lazimdir. Siz kendi imkanlariniza göre en fevkalade sofrayi kuracak ve yemekleri hazirlayacaksiniz. Sonra gidip giyineceksiniz.

Bu erkek bakimsizlikdan çok sikilir. Erkek kendisine itina ettigi için sizden de ayni seyi bekleyecektir. Bu erkekde tipki Aslan Tipi gibi kadinin iyi makyaj yapmasini ve giyinmesini ister. Onun için kendisine boyasiz bir yüz ve soluk suratlada gözükmeyin.

Bu erkek paraya önem veren bir tip degildir. Onun için de zangin bir kadinla ilgilenmeye lüzum bile görmez. Bu erkek, çok kabiliyetli oldugu içinde sevdigi, kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Fakat onun boga burcundan veya Yengeç burcundan olan bir erkek gibi maddeye baglanacagini da ummamalisiniz.

 

Bu erkek, sizi sevdigi sürece mutludur. Ancak ihmalleriniz yüzünden onu üzebilir ve hayal kirikliginada ugratabiliriz. O vakit gözü baska cazip kadinlara kayacaktir. Böyle bir erkegin pesinde çok kadin olacagini da tahmin edersiniz tabii. O kisa süre içinde biriyle iliski kuracak ve birden hayatinizdan çikiverecektir. Siz ona kizamiyacak kendi hatalariniz yüzünden üzüleceksiniz. Bu erkek, iliskileri ustalikla kesmesini bilir. Biraktigi kadinlar daima onu hatirlarlar ve isin garibi de bu erkeklerin aleyhinde konusmazlar. Çünkü erkek gitmis fakat essiz hatiralar birakmistir.

 

ANASAYFA