ANASAYFA

OĞLAK KADINI

Grubu
Toprak
OĞLAK KADINI

  Bu kadin ayni burçdan dogan erkegin aksine paraya önem verir. Para ona hayatta istedigi pek çok seyi saglamasi için lazımdır.

Lükse çok düskündür. Çünkü lüks olan seyler sayesinde de cazibesini arttiracagini, daha güzel olacagini da bilir.

Uğurlu Günü Cuma
Uğurlu Sayısı 6
Uğurlu Taşı Opal
Uğurlu Renkleri pembe, açik mavi, turkuvaz
Uğurlu Çiçekleri Unutmabeni,pembe krizantem,gül
Uğurlu Kokuları Gardenya, Yasemin, Orkide
En Belirgin Özelliği Saygı
Uğurlu Müzik Romantik Parçalar
En büyük ideali Mükemmel Dostluk
En Büyük Hatası Kendini begenme
En Büyük Arzusu Degerinizin anlasilmasi

Bu burçdan dogan kadinlarin essiz sayilabileceklerini söylemekle ise baslayalim. Venüsün etkiledigi bu çok cazibeli, hos, güzel kadin tam anlamiyla da bir "Disi" dir. Özellikle ask konusunda baska burçdan olan tipler bu kadinla kolay kolay ölçüsemezler. Terazi burcundan dogan kadin güzel olsun olmasin daima cazibelidir. O kendi çekiciliginin farkindadir. Siz terazi burcunda dogan bir kadini seviyorsaniz bazi noktalarda çok dikkatli davranmak zorundasiniz. Çünkü bu kadinin ilgisini çekseniz bile etrafinizda sizin gibi çok erkek olacaktir. Ona hayran oldugunuzu sik sik ve degisik sekillerde açiklamalisiniz.

Bu kadin dengelidr. O mantikla his arasinda denge kurmus, kisinin de degerini bilen bir tiptir. Sevgi bu kadina hava veya su kadar gereklidir. Sevgi olmayinca hayatin anlamida kalmaz. Rastgele asik oldugu pek görülmemistir. Kadin begenilmeye önem verir. Hoslanacagi, güzel ve zarif hediyelerle ona sürprizler yapmalisiniz. En beklemedigi anda hediye vermeniz çok hosuna gidecektir. Kadin, itina ettiginizin, üstüne düstügünüzün farkinda olmalidir. Hem onu simartmalisiniz. Böyle ihtimam görmek onu size baglanmasini saglayacaktir. Simartilan kadinin isteklerinin çogalicagini sanmayin. O asik oldukdan sonra tamamiyle degisebilir ve sadece sevgi ve ilginizi isteyebilir.

Bu kadin rahat bir hayat sürmek istemektedir. Kendisini göstermek, begendirmek istedigi zaman çok gayret sarfeder. Ayni sekilde kiligi, kiyafeti, evi ve çocuklariyla da ugrasir. Ancak bir tarafdan da tembeldir. O sevmedigi, kafa dengi olmayan bir erkekle evlenmeyi reddeder. Buna karsilik parasiz bir erkegi sevme ihtimali de azdir.

 

ANASAYFA