ANASAYFA

KOVA ERKEĞİ

Grubu
Hava
KOVA ERKEĞİ

  Bu burçta dogan insanlar çok yönlü, akilli, dikkati çeken, fevkalade tiplerdir. Bu burcun erkegini kolaylikla

sevmeniz ve begenmeniz kabildir. Kova Burcu Erkegi fazla cazibelidir ve her kadin onda istedigi seyleri buldugunu da sanmaktadir. Bu durumda basariya erismek için bu erkegin kafasina, hislerine, zevkine hitap etmeniz gerekecektir.

Uğurlu Günü Pazar
Uğurlu Sayısı 4 ve 8
Uğurlu Taşı Amatist ve Yesim
Uğurlu Renkleri Koyu mavi , gece mavisi
Uğurlu Çiçekleri Unutmabeni,pembe krizantem,gül
Uğurlu Kokuları Sümbül, Yasemin, Violet
En Belirgin Özelliği Isbirligi
Uğurlu Müzik Modern Eserler
En büyük ideali Ilerlemeyi saglayacak imkanlar
En Büyük Hatası Baskalarini begenmeme
En Büyük Arzusu Arzusu Yardim
Kova Burcundan dogan erkek genç yasta asik olabilir. Eger sizi sevmisse o ara fazla düsünmeden evlenebilir. Ancak onun fikirleri de görüsüde günden güne degisecektir. Yani bir süre sonra sizi begenmeyebilir. Ancak sizde onunla birlikte degisip olgunlasir ve daha mükemmel olursaniz o vakit bu baglilik devam eder. Yalniz Kova burcunda dogan erkeklerin bu ilk aski atlattikdan sonra kolay kolay sevemediklerini de söyleyelim. Yalniz bu erkek için ilk tecrübe daima önemlidir.
Siz de herseyden önce onun hatiralarina saygi göstermelisiniz.Bu erkek çok yönlüdür. Onun ilgisini çeken fazla sey vardir. En merak ettigide insanlardir. Bu yüzden, kadin ve erkek, kimle karsilasirsa bir süre durup onu incelemek ister. Onun bu ilgisini yanlis anlamamalisiniz. Sizinle tanistigi an hemen ilgilenecektir. Sizinle uzun uzun konusacak, saçinizdan fikirlerinize kadar herseyi ögrenmeye çalisacaktir. Bu size ümit vermesin çünkü kisa süre sonra hatta ayni gün baska bir kadinlada ayni sekilde ilgilenecektir. Bu yüzden hayal kirikliligina ugramamalisiniz. Çünkü bu erkek kisa süre ahbaplik ettigi kadini ilginç bulamazsa hemen unutacaktir.
Bu erkek, bilgiye büyük önem verir. Onun için milyarlar degil kültür deger tasir. O önce sizin tipinizi begenmelidir. Kendisi daima hos, cazibeli, güzel, zarif ve sik kadindan hoslanir. Ancak bu siklik sizin kafaniza pek uymayabilir.

Bu erkegin konusmasi sözle anlatilmayacak kadar etkilidir. O bi olayi anlatirken herseyi gözlerinizin önünde canlandirabilirsiniz. Konusmayi ve fikirlerini açiklayarak karsisindakine zevk vermeyi ister. Sizde çok ilgilendiginizi hareketlerinizle ve zaman zaman sözlerinizle belirteceksiniz. Bu erkegin çok hosuna gidecektir ama o sadece konusmakla kalmaz sizi dinlemeyi de ister. Çünkü bu çok yönlü erkek sizi ilgi çeken bir konu olarak görmektedir. Siz konusurken o da hakkinizda fikir edinecektir. Neseli, güleryüzlü, espriden anlayan bir tip onu çeker. Sözleriniz merakini tahrik etmeli ve size soru sormasina sebep olmalidir. Sizin kafali ve ögrenmeye merakli bir tip oldugunuzu anlarsa bu sizin için iyi bir nottur.
Kova Burcunda dogan erkek çok yönlüdür. Onun sik sik degistigini de göreceksiniz. Kah iyimser, kah karamsar, kah neseli, kah ciddi olacaktir. O sizin problemlerinizi birkaç dakika da halledebilir. Ama siz onun degisikliklerine uyarken eskisi gibi kalacaksiniz. Çünkü o sizin kisiliginize alismistir. Ona bir gün neseli, bir gün dertli, bir gün düsünceli görünmeyin
Bu erkek, sevince çok degisir. Arzularinizi siz söylemeden anlar. Sizi memnun edecek herseyi yapar. Yalniz evlendikden sonra degismemeniz ve onun sevdigi kadin olarak kalmaniz lazimdir. Eger kiskançsaniz bunu ustalikla gizlemeniz lazimdir. Çünkü bu adamin gerek erkek gerek kadin ahbaplari olacak ve onlarla çok ilgilenecektir. Bu kadinlar arasinda çok cazibelileri de bulunabilir. Kiskanip onu tenkide kalkmayin. Size inat o kadina daha fazla ilgi gösterir. Kova burcu erkegi bir kere baglandi mi dünyanin en essiz kadinina bile bakmaz.

 

ANASAYFA