ANASAYFA

KOÇ KADINI

Grubu
Ates
TÜRLÜ MERAKLAR
  Kendini öne çikararak liderligini gösterebilecegi meslekler Koç'a çekici gelir

Hizli basarilar pesinde kosmasi onu zorlayacaktir. Tehlikeye karsi olan içten cesareti onu öncüler arasina yerlestirir. Koç isbirligini ögrenmek durumundadir

Uğurlu Günü Sali
Uğurlu Sayısı 9
Uğurlu Taşı Pirlanta
Uğurlu Renkleri Ates Kirmizisi, Nar Çiçegi, Al
Uğurlu Çiçekleri Lale, gelincik, papatya
Uğurlu Kokuları Manolya, Lavanta Çiçegi, Itir
En Belirgin Özelliği Cesaret
Uğurlu Müzik Hizli tempolu parçalar ve marslar
En büyük ideali Zafer
En Büyük Hatası Acelecilik
En Büyük Arzusu Liderlik
Ates grubundan ve oncu nitelige sahip bir burcun uyesi olarak koc kadini, enerjik cazibeli ve cana yakin tavirlariyla dikkat ceker.

Yoneticisi Mars, verdigi cesaretve atakligi her hareketinde gorebilirsiniz. Hayata bir savasci gozuyle bakar ve arka planda kalmaktan hic hoslanmaz. Oldukca hirsli olan koc kadini aktivite gerektiren her isten hoslanir ve caliskan yapisiyla on plana cikmayi sever.

Erkeklerin tercih ettigi meslekler ona cok cekici gelebilir ve bu alanlarda onlarla rekabet edebilir. Son derece gururlu bir yapiya sahip koc burcu kadini ask konusunda son derece romantiktir. Sevdigi erkegi simartmaktan cok hoslanir ama oldukca kiskanctir. Evlilik konusunda tutucu bir dusunce yapisi vardir. Bir kere evlenmek ve sonuna kadar sadik olmak ister.

Aldatilmak onu en cok kirabilecek seylerin basinda gelir. Boyle bir durumda karsisindakine haddini bildirir ve asla donmemek uzere terk eder. Koc burcu kadininin arkadasligi cok zevklidir ve dostlarina karsi son derece comerttir. Son derece durust olmasi zaman zaman yadirganmasina yol acsada, o huyindan asla vazgecmez

 

 

ANASAYFA