ANASAYFA

İKİZLER KADINI

Grubu
Hava
  Bu burcun kadinlarida çok yönlü, son derece ilgi çeken cazip tiplerdir. Tipki erkekler gibi onlari da anlamak kolay olmaz

Zeka ve hareket yildizinin idare ettigi bu kadinin kafasi fevkalade çalisir. Hem o,burcun erkegine nazaran daha sebatli, daha hirslidir. Bagimsizligina düskün oldugu içinde kendisine bir is veya meslek seçer. Bu onun hem zevk alacagi hemde para kazanmasini saglayacak bir konu olacaktir. Zekasi sayesinde firsatlari çabucak degerlendirerek yükselir. Tatli dilli olan bu kadin istediklerini de kolaylikla yaptirilabilir.

Uğurlu Günü Çarsamba
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Akik ve Inci
Uğurlu Renkleri Sarı ,gri , mavi , açık mAvi
Uğurlu Çiçekleri Mimoza, Çigdem, Zerren
Uğurlu Kokuları Gardenya Yasemin, Sümbül
En Belirgin Özelliği Sezgi Gücü
Uğurlu Müzik Bati Müzigi ve Hareketli Parçalar
En büyük ideali Yazarlik
En Büyük Hatası Gevezelik
En Büyük Arzusu Edebiyat Alaninda isim yapmak

Ikizler Burcundan olan kadin, toplumda çok begenilip ilgi toplar. Çok hareketli oldugu için is ve evlilik hayatini bir arada yürütebildigi gibi kendisine ayiracak zamanda bulur. Bu tipler sik ve kibar kadinlarin toplandikalri klüplere üye olurlar. Ayrica hepside tatli dilli, konuskan, neseli, zarif ve yeni durumlara uyabilen tiplerdir. Bu tip bir kadin evliyse diger kadinlar kendisiyle çabucak samimi olabilirler. Onunla dostluk kurar, kendisinden fikirler alir ve dertlerini açarlar.
Ikizler Burcundan olan bekar veya evli kadinlar biraz havaidirler. Güzel sözler duynmakdan ve iltifattan zevk alirlar. Ikizler burcundan dogan kadin çevresine, dostlarina, ahbaplarina ve esine kolaylikla uyar. O uyumlu bir hayat sürmeyi arzu eder.

Ikizler burcu erkeginin aksine, bu burcun kadini paraya önem verir. Onun için para gereklidir. Çünkü para bagimsizligi, rahati, sikligi, türlü imkani temsil etmektedir. Islerinde kazandiklari para yeterli olmasada cazibelerinden yararlanarak zenginbir es bulmaya çalisirlar. Çogu da bu arzusuna kavusur. Ikizler burcundan olan ve çogunlugu olusturan diger kadinlarda zenginligin iyi birsey olduguna inanirlar. Bu tip sahiden asik olursa hisler galip gelir ve kadin hiçbirsey düsünmeden evlenir. Ama o azimli, kafali, ileriyi gören firsatlari degerlendiren bir insandir. Onun içinde bütün gücüyle esine destek olur, onun hayatta yükselmesine yardim eder.

Yuvalarini severler ancak onlara tam anlamiyla "Ev Kadini" denemez. Zira bu tipler ev isinden nefret ederler. Bu tip, monotonlukdan sikilir, onun için eve kapanip kalmak hiçde ona göre degildir. Kadin evde kalmak zorundaysa kendisini oyalayacak birseyler aramaya baslar.

ANASAYFA