ANASAYFA

İKİZLER ERKEĞİ

Grubu
Hava
AŞK
  Ikizler burcundan dogan kimselerin asik olmasi zordur. Bu burcun erkegini, oyalamak,

tutabilmek için kadinin çok yönlü olmasi sarttir. Ikizler Burcu'ndan olan biriyle evlilik gerçekten zordur. Ama siz yineden ümidinizi kesmeyin.


Uğurlu Günü Çarsamba
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Akik ve Inci
Uğurlu Renkleri Sarı ,gri , mavi , açık mAvi
Uğurlu Çiçekleri Mimoza, Çigdem, Zerren
Uğurlu Kokuları Gardenya Yasemin, Sümbül
En Belirgin Özelliği Sezgi Gücü
Uğurlu Müzik Bati Müzigi ve Hareketli Parçalar
En büyük ideali Yazarlik
En Büyük Hatası Gevezelik
En Büyük Arzusu Edebiyat Alaninda isim yapmak

Ikizler burcundan dogan erkek eger sert bir yildiz etkisi almamissa asla kiskanç degildir. Bencillikde kiskançlikda ona yabanci gelir. Esine ve sevdiklerine büyük bir saygi besleyen erkek karsiliginda da ayni sekilde sayilmayi bekler. Eger siz onu kiskaniyorsaniz kiskançliginizi gizlemeniz yerinde olur.

Ikizler burcundan dogmus erkek sahiden sizi seviyorsa bunu tatli sözlerle açiklayacaktir. Sevgisini onun gibi dile getirebilecek pek az kimse bulunur. Ayrica güzelliginizi övecek, cazibenizden dem vuracak, her özelliginizin üstünde ayri ayri duracaktir. Zaman zaman kafasini kucalayan baska meseleler oldugunda bir süre sizi ihmal edecektir. Sizi ihmal etmekle isin bitecegini de sanmayin. O size türlü vaatlerde bulunacak ve sonra bunlari da unutacaktir. Verdigi randevulara bile vaktinde gelecegini de pek sanmayin. Ikizler Burcundan dogan erkek hayati sever ve tam anlamiyla yasamak ister. Eger size asiksa bu sevgiye güvenerek ona fazla yaklasmayin. Daima kendisini görmek için israra kalkismayin. Bu erkek biraz da esrarli olan seylerden zevk alir. O bencil degildir ama kendisinden bahsetmeyi, basindan geçenleri anlatmayi sever. Ayni hikayeleri daha önce duymus olsaniz bile büyük bir ilgiyle dinleyin. Yoksa onu gücendirirsiniz.

Ikizler burcundan olan bir erkek için en önemlisi kafa bagidir. Onun kafali, bilgili, tecrübeli, kisilik sahibi, daima ilerleyen kimselere büyük bir hayranlik besledigini bilin. Çok hareketli ve birazda huzursuz olan ikizler erkegi ani karar vermeye alisiktir.

Herseyden önce Ikizler burcunda dogmus olan erkegin maddi durumunu ve isini incelemelisiniz. Eger o isini seviyorsa buna tam anlamiyla bagliysa mesele yok demektir. Çünkü bu tipler sevdikleri konulardan kolaylikla para kazanabilirler. Fakat sevdiginiz erkek isinden hoslanmiyor veya sik sik is degistiriyorsa o vakit bu sevgiden vazgeçmenizi söyleyecegiz. Ikizler burcunun, bu tip çok zeki ve huzursuz erkekleri kolay kolay bir baltaya sap olamazlar.

ANASAYFA