ANASAYFA

BOĞA ERKEĞİ

Grubu
Toprak
YEMEK
 

Boga Burcundan dogan erkek istahlidir.

Böyle bir erkegi kendinize baglamak istiyorsaniz ona sevdigi yemekleri pisirmeli ve zevkli bir sofra hazirlamalisiniz.

Uğurlu Günü Cuma
Uğurlu Sayısı 6
Uğurlu Taşı Zümrüt
Uğurlu Renkleri Pembe, Açik Mavi, Krem
Uğurlu Çiçekleri Kirmizi Gül,Pembe Karanfil,Sebboy
Uğurlu Kokuları Karanfil,müge,Elma Çiçegi
En Belirgin Özelliği Dayaniklilik
Uğurlu Müzik Senfoniler
En büyük ideali Ün
En Büyük Hatası Inat
En Büyük Arzusu Büyük Servet

Bu burcun bir özelligi de emir vermek ve istedigini yaptirmaktir. Yani bu burçta doganlarda biraz da diktatör ruhu vardir. Onun için evde sizin degil onun dedigi olacaktir. Ama diger yandan Boga burcundan dogan erkek bie çocuk kadar da saftir. Siz evinizi bildiginiz gibi idare edebilir ve sanki onun her istedigi yapiliyormus gibi de bir intiba verebilirsiniz. Ama onun sözlerine itiraz etmeyin. Her fikrini uygun bulurmussunuz gibi davranin. Kisilik sahibi olmayan, silik bir kadindan da asla hoslanmaz. Bakimli, kendinden emin, hos bir kadin, inadiyla ün yapmis bu tip bir erkegi akli sayesinde parmaginda oynatabilir.
Boga burcundan dogan erkek sevdimi bir daha o kadinda asla vazgeçmez. Kadin kendisini begenmez istemezse onun için bir problem sayilmaz. Çünkü erkek o kadini elegeçirmeye karar vermistir. Onun içinde bikmadan ugrasir. Bu erkek asik oldugu zaman Venüsün etkisiyle bir anda degisir. O sizin zevklerinize göre türlü fedakarliklara baslayacaktir. Size en pahali yiyecek ve içecekleri ikram edecektir. Size hergün çiçek yollamasida mümkündür. Paranin degerini bildigi için pahali hediyelerin makbule geçecegini de hesaplamaktadir. Onun için de kendi imkanlarina göre size en degerli hediyeleri verecektir. Fazla konuskan degildir, hislerini hareketleriyle belli eder. Boga burcundan dogan erkekler baska yildiz etkisi almamislarsa ömürleri boyunca sadece bir kadini severler. Boga burcundan dogan erkek kendi imkanlarina göre evin en güzelini, en süslüsünü, en pahalisini esine hediye edecektir.

Esini seven onunla mutlu olmak isteyen kadin, esine büyük ilgi göstermelidir. Boga Burcunda dogan erkek, tatli sözler söylemez ama bunu sevgilisinden daima bekler. Boga burcundan dogan bir erkekle evlenirseniz dostlar konusunda dikkatli davranacaksiniz. O sizin evlenmeden önce ahbaplik ettiginiz herkesi dikkatle inceleyecektir. Güvendikleriyle dostlugunuzun devam etmesine ses çikarmayacaktir. Boga burcundan dogan bir erkekler çocuklari çok severler. Yuva kurarken çocuklari da düsünürler. Bu burcun erkegi çok da iyi baba olur. Boga burcundan dogan erkek çocuklariyla arkadas olmaz ama hayat boyunca çocuklarini sever ve destekler

Boga erkegi çok saglam ve sihhatlidir, ama hastalandigi zaman direnci kaybolur. Boyun ve bogazi çok hassastir. Ayrica doktorlara da pek güveni yoktur, kendi fikirlerinin iyi oldugunu düsünür. Buda çabuk iyilesmesini engeller. Hastayken kendisini çok yalniz ve aciz hisseder. O zaman kendisine bir anne sefkati göstermeli ve bakmalisiniz. Yani onu çocugunuzmus gibi simartin.

Boga burcunda dogan erkek isine son derece önem verir. O, hangi isle mesgul olursa olsun son derece dikkatlidir ve baskalarinin dayanamayacagi kadar da fazla çalisir. Yalniz isini kendisi seçmelidir. Patronu da kendisi gibi agir basli, paranin degerini bilen, isi takdir eden biri olmalidir. Daha iyisi Boga burcundan dogan insanin kendi isini kurmasidir. Boga Burcundan dogan bir erkek sizi çok sevse bile onun isine karismamalisiniz. Hele hata yaptigi zaman onu tenkide asla yeltenmemelisiniz. Çünkü bir anda sizi seven o hisli adam gidecek ve yerini burnundan soluyan, saldirmaya hazir korkunç bir boga alacaktir.

 

ANASAYFA