ANASAYFA

BAŞAK ERKEĞİ

Grubu
Toprak
  Basak titiz, düzenli, verimlilige önem veren hep çaliskan bir figür olarak karsimiza çikar. Basak mükemmellik arar ve bu yüzden de pek

çoklarinca asiri elestirel tavri yüzünden hos karsilanmaz, sinirli ve endiseli bulunur. Basak yaptigi isi önemsemektedir. Öne çikmadan, perde arkasinda kalarak da bu isi yapar. Yaptiga ise kendisini adamasi onu kusursuz bir isçi yapar ama Basak'in daha çok güvene ihtiyaci vardir.

Uğurlu Günü Çarsamba
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Koyu mavi zafir ve zebercet
Uğurlu Renkleri Pembe, Açik Mavi, Krem
Uğurlu Çiçekleri Açelya,sari menekse,lavanta
Uğurlu Kokuları Leylak, limon, sardunya
En Belirgin Özelliği Temizlik
Uğurlu Müzik Eski sarkilar
En büyük ideali Toplum tarafindan begenilmek
En Büyük Hatası Çekingenlik
En Büyük Arzusu Arzusu İşte basari
Bu burçtan dogan erkegi begeniyorsaniz baslangiçta hayal kirikligina ugrayabilirsiniz. Çünkü o size istediginiz gibi iltifat etmeyecek, romantik laflar söylemeyecektir. Sözleri sirindir ve sizi çok eglendirebilir. Ama bu tip pekde hassas sayilmaz. O tam anlamiyla realist bir erkek sayilir. Siz daima ask sözleri duymak isteyen, sevgiye hislere çok önem veren bir tipseniz bu erkekle geçinmenizin pek de kolay olmayacagini da belirtelim. Herseyden önce o kolay kolay sevip baglanmaz. Sevse bile bu sözleri ifade etmeye lüzum görmez. Hatta kendisinden böyle birsey isteyeceginiz de aklindan geçmez. Bu erkegi evlenmeye razi etmekde güçtür.

 

ANASAYFA