ANASAYFA

ASLAN KADINI

 
 
Grubu
Toprak
  Bu kez ates elementinin sabit yüzü ile karsi karsiyayiz. Aslan enerjisi dogrudan kendini ifade, yaraticilik, merkezde olmak ve kumanda etmekle iliskilendirilebilir.

 

Hayattan alinan zevk duydugumuz güvene baglidirve bu güven Yengeç asamasinda kazanilmistir. Yaraticilik ise bilinçli bir eylemdir ve sonuçtur. Eger gökharitamizda Aslan güçlü ise kendimizi güçlü bir sekilde ifade etmek ve dikkat çekmek isteyecek, sahnede kalmaya özen gösterecegiz demektir. Aslan'in sabit niteligi onu son derece dayanikli ama ayni zaman da otokratik kilar.

Uğurlu Günü Çarsamba
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Koyu mavi zafir ve zebercet
Uğurlu Renkleri Pembe, Açik Mavi, Krem
Uğurlu Çiçekleri Açelya,sari menekse,lavanta
Uğurlu Kokuları Leylak, limon, sardunya
En Belirgin Özelliği Temizlik
Uğurlu Müzik Eski sarkilar
En büyük ideali Toplum tarafindan begenilmek
En Büyük Hatası Çekingenlik
En Büyük Arzusu Arzusu Iste basari
ASLAN KADINI
Aslan burcundan bir kadini begeniyor veya seviyorsaniz herseyden önce ona dürüst davranmanizi tavsiye edecegiz. Çünkü bu kadin yalan dolan gibi seylerden nefret eder. Kendisi çok mert oldugu için sizden de ayni sekilde mertlik bekleyecektir. Küçük bir yalaninizi yakaladigi an birden parlayabilecegini de söyleyelim. Böyle aldatılmak ona çok agir gelecektir
ROL
Siz ikizler burcundan dogmus bir erkek de olabilirsiniz. Üstün zakaniz yüzünden bazi büyük sözlerde edebilirsiniz. Aslan burcundan olan kadin, bu tip sözlere ses çikarmaz. Hatta zeka ve nesenizi de begenir. Ama ciddi konularda yalana kalmayin. Çok iyi bir oyuncu ve ayni sekilde fevkalade bir seyircidir. Onun yaninda rol yapmanizdanda büyük zevk alacaktir
DOSTLUK
 
Aslan burcundan dogan kadin mert, iyi niyetli, kendisini begenen bir tiptir. Ahbaplikdan büyük zevk alir. Dostlarina da son derece sadiktir ve onlar için her türlü fedakarliga da kalkar. Ancak kafasina uygun buldugu bir-iki dostu vardir. Özellikle erkeklerle dost olmayi tercih eder, çünkü erkeklerin kadinlardan daha dürüst ve mert olduklarina inanir. Bu samimi olmayacagi kimselerle konusmak, onlari etkilemek, hayranlik uyandirmak Aslan burcunda dogan kadinin zaaflarindan biridir
MESLEK
Aslan burcundan olan kadin çalismakdan da hoslanir. O bir bakima koç tipine benzer. Iste ikizlerde doganlar kadar basarilidir. Dogum aninda yumusak etkili bir yildiz yükselmemisse, ev kadini olmayi da arzu etmez. Fazla enerjisini ancak kaf isteyen ve pek çok kimsenin zor buldugu islere harcanmalidir. Onun için zor is yoktur.Aslan burcundan olan kadin, bir erkekte neler arar ? Herseyden önce erkek kendisinden emin olmalidir. Her kadina nasil davranacagini da bilmelidir. Her bakimdan kadini koruyabilmeli ve ona istediklerini vermelidir. Evet, erkegin ayni zamanda iyi para kazanan biri olmasida sarttir. Erkek tatli dilli olmali, kadini sik sik övmeli ve bu arada sevdigini de belirtmelidir. Ayrica erkek, gezmeyi, eglenmeyide isteyen biri olmalidir.

HEDİYELER
  Bu kadini kendinize baglayabilmek için ona sik sik güzel, degerli hediyeler vermelisiniz. Bu tip hediyeden büyük zevk duyar. Fakat onu pek maddi de sanmayin. Çünkü kendiside hediye vermeye meraklidir. Bos vaatlerde bulunmayin. O verilen sözün tutulmasini ister, çünkü kendisi verdigi sözleri tutar.
SEVGİ
 

Aslan burcundan dogan cazip kadini istedigi gibi gezdirmeli, eglendirmeli ve masraftan da kaçinmamalisiniz. Ama onu bir eglenceye götürür ve paraniz az oldugu için idareli davranmaya kalkarsaniz veya hesabi ödeyemezseniz o bir daha yüzünüze bakmayacaktir, çünkü gururludur ve herkesin içinde kendisini küçük düsürdügüne inanir. Sizi seviyorsa böyle pahali eglencelerden bir süre için vazgeçecektir. Ilerlemeniz, para kazanmaniz için sizi destekleyecektir. Bu arada gerekirse size para yardimida yapacaktir. Iyi para kazanan bu tip kadin, çok sevdigi an herseyi unutabilir. Varini yogunu size vermeside kabildir. Sizi sevdigi sürecede bir kere bile sikayet etmeyecektir.

MASRAFLI KADIN
  Aslan burcundan dogan kadinin Yengeç gibi tutumlu, az parayla yetinen ve daima para biriktiren biri olacagini da sanmayin. O tam aksine çok masraflidir. Aslan burcunda dogan kadinlarin çok gür ve güzel saçlari vardir
GİYİM VE EĞLENCE
 

Aslan burcunda dogan kadin, sik giyinmelidir. Her seçtigi, aldigi sey hem en iyi hemde en pahalisi olmalidir. Eglence içinde fazla para harcayacaktir. Ayrica evinde bir davet oldugu zaman iyi bir organizatör oldugu için her seyi planlar ; küçük bir parti bile verse kendinizi bir baloda sanabilirsiniz.


 
     

 

ANASAYFA